Значки для первоклассников: почетное украшение с особым смыслом

Яскраві значки для першокласників на перше вересня

Вони вже стали невід’ємним атрибутом нарядів на урочисту лінійку 1 вересня. Незвичайні символи виділяються на однотонних костюмах і блузках, допомагаючи випускникам дитячого садка відчути себе дорослішими і налаштуватися на майбутню навчання.

Значки для первоклассников: почетное украшение с особым смыслом

Асортимент значків для першокласників

В залежно від особливостей шкільної форми і побажань батьків значки можуть мати кілька варіантів виконання:

  • Стандартний круглий або овальний формат на пластиковій основі з яскравим зображенням і написами.
  • Розетка з кольорових стрічок — однотонних або сполучень у вигляді державного прапора або відтінків прийнятої символіки школи.
  • Моделі з однаковим малюнком або іменні вироби, де на кожному значку вказані ім’я та прізвище учня, а також його клас і рік початку шкільного навчання.

Вибирати відповідний значок першокласнику можно на цьому сайті , та серед безлічі видів вибрати найкращий для вас. Деякі навчальні заклади незмінно замовляють відзнаки в одному стилі, щоб зміцнити командний дух своїх учнів і допомогти їм відчути себе однією сім’єю, що рухається по шляху до нових знань.

Чому не варто відмовлятись від значків першокласнику

Придбавши значок першокласника , ви зможете:

  • Спростити процес знайомства вчителя з кожним з учнем.
  • Допомогти дитині незагубитись у шкільних коридорах.
  • Порадувати першокласника почесною відзнакою і налаштувати на успішне навчання.
  • Виділити кожен клас і підкреслити його спеціалізацію.
  • Подарувати дитині знак на згадку про перший шкільний день.

Яскравий значок першокласника можна урочисто вручити кожній дитині на посвяченні новоспечених учнів або завчасно прикрасити ними шкільні костюми та сукні. Оригінальний знак відмінності порадує дитину і допоможе йому впоратися з природним почуттям хвилювання на своєму першому святі школяра.

Де купити значок першокласника?

Наш інтернет-магазин пропонує купити іменні значки для випускників шкіл і учнів перших класів на перше вересня і на свято останнього дзвоника.

Також в асортименті представлені стрічки, дзвіночки і шкільні медалі різного діаметру.

Детальний опис виробів і розмірів в мм допоможе зробити безпомилковий вибір і підібрати комплект прикрас для кожного школяра.

Замовити набір товарів можна з доставкою до вказаного міста, склавши заявку на сайті або зв’язавшись з нашими співробітниками за вказаними телефонами.