Як підготувати дитину до навчання в дитячому центрі?

Підготовка дитини — не тільки проходження медичного огляду і покупка необхідних речей за списком. Набагато важливіше те, наскільки він емоційно готовий почати відвідувати цей центр раннього розвитку з метою навчання. Як правило, вже з 3 років можна починати впроваджувати навчання в життя дитини. Але як це зробити, щоб не відбити бажання, розглянемо далі.

Як підготувати дитину до навчання в дитячому центрі?

Займайтеся будинку

Вчитися для дитини не повинно бути в новинку, в іншому випадку йому буде складно адаптуватися до навчальної програми центру. На тлі цього викладач почне витрачати більше часу на пошуки спільної мови, в той час як інші хлопці істотно просунуться в розвитку пропонованих навичок. Тому з ним потрібно займатися і вдома, не перекладаючи всю відповідальність на плечі вчителя. Він тільки допомагає поліпшити існуючі знання, направляючи в потрібне русло і навчаючи новому. Але ключове формування інтересу до навчання як і раніше залишається за вами, адже авторитетність батьків — хороший джерело мотивації.

Покажіть, що вчитися — цікаво

Візьміть собі на замітку кілька методик, які використовує викладач в процесі навчання дітей. Спробуйте їх застосувати вдома, коли вчіть букви, вважаєте, пишіть і так далі. Завдяки цьому дитина почне розуміти, як влаштовані заняття і як краще діяти, щоб прогресувати. Також додаткові вправи з батьками істотно підвищать успішність, адже малюк щиро буде зацікавлений.

Дозвольте обрати навчальний заклад

Перше відвідування центру раннього розвитку краще здійснити разом з дитиною, щоб він міг роздивитися і висловити свою думку. Дуже важливо, щоб йому самому хотілося навчатися тут, а головне — умови перебування і ставлення колективу влаштовувало. Якщо цей нюанс нехтувати — кожен день в центрі буде для малюка випробуванням. Дозвольте йому взяти участь у виборі і він обов’язково віддячить вам своєю успішністю і прогресуванням в обраних напрямках.

Дозвольте вибрати гуртки

Сучасні центри раннього розвитку пропонують дітям не тільки можливість вчитися з метою успішного вступу в школу, а й пробувати себе в різних захопленнях. Так при такій установі може бути доступний теніс, хокей, малювання, музика, ліплення і навіть верхова їзда. Додаткові гуртки дозволяють більше зацікавити дитину, адже крім навчання він отримує можливість розвиватися і в обраному напрямку. Завдяки цьому період відвідування дитячого центру пройде продуктивно і з безцінною користю для побудови майбутнього.