Сильний та доброзичливий Honda CBF

Honda набирає в класі об’єм близько одного літра з кількома двигунами. Модель CBF 1000 є рішучих універсалів.

Ви знайдете Honda cb f у категорії «нейкед», незважаючи на те, що він захищає водія більше, ніж просто натяк на передній обтічник. І з ним пов’язана частина змін дизайну моделі 2010. Найяскравіша риса – каламутні фари, що набули більш гострого та агресивного вигляду. Але це немає нічого спільного з тюнінгом і, насамперед, з характеристиками мотоцикла. Крім передньої частини, уважне око помітить і зовсім новий вихлоп. Все більш суворі стандарти викидів вимагали, щоб він потрапляв лише до одного терміналу.

Як щодо того, щоб ледь помічати звук?

А якщо й так, то тільки тоді, коли зводить праву руку на неодруженому ходу і пускаєш оберти до обмежувача. Тоді прокинуться всі відповідальні риси та дадуть свій пекельний концерт.

Honda CBF за своєю суттю є надзвичайно доброзичливим мотоциклом, про що свідчить буква F (дружній) у назві. Дизайнери оснастили його елементами, що роблять його «просто відповідним», тобто машиною з можливістю персонального налаштування відповідно до потреб гонщика. Не чекайте нічого, як в автомобілях, але іноді достатньо таких дрібниць, як регульований по висоті щиток, кермо та сидіння. Найбільше ви оціните це в той момент, коли будова вашого тіла не відповідає європейському і точно не японському стандарту. Потім просто зніміть пасажирське сидіння, відкрутіть кілька гвинтів із внутрішнім шестигранником і відрегулюйте сидіння до необхідної висоти. Діапазон між найнижчим і найвищим становищем складає всього 3 см, але захоплення вашого коліна оцінить навіть цю зміну.

Ви зрозумієте, що мотоцикл більше призначений для подорожей та повсякденних поїздок на роботу, ніж для ігор на трасі, як тільки ви сядете на сидіння зручної форми. Його габарити не втомлять навіть після довгої поїздки, а пасажир оцінить, що конструктори подумали і про його комфорт, особливо у далеких поїздках. Особливо у протестованій версії, оснащеній трьома практичними валізами. Крім додаткового місця для зберігання, вони також забезпечували психологічний захист від навколишнього середовища та заднього багажника, а також зручну спинку. Крім того, у конструкції власників кофрів створені додаткові захоплення для рук, які, сміємо сказати, значно зручніші, ніж у версії без кофрів.

Запевняємо вас, що Honda сподобається всім. Тобто, окрім погоні секунд на трасі, що зрозуміло. Бажаєте спокійну поїздку на роботу? Не приймайте близько до серця. Поїздка вихідного дня на дачу? В будь-який момент. Свято у дорозі? Завдяки валізам без проблем. А також при прискореному русі шосе. Двигун об’ємом 998 куб.см розвиває потужність 79 кВт (107 к.с.) при 9000 об/хв і момент, що крутить, 96 Нм при 6500 об/хв через ланцюг на задньому колесі. Ось чому з регульованим по висоті щитком ви навряд чи зможете визначити поточну швидкість, через що іноді доводиться дивитися на цифровий спідометр або стрілку тахометра з цікавим синім фоном.