Ребуси для дітей з відповідями онлайн


Ребуси українською мовою (1280 ребусів) — читати on-line


Ребуси для дітей з відповідями безкоштовно


Ребуси для дітей українською мовою

1 – рівень (62 ребуса)2 – рівень (755 ребусів)3 – рівень (470 ребусів)
Логічні загадки — одна з кращих форм дозвілля для дітей шкільного віку, яка може допомогти у розвитку, при цьому не викликаюча нудьгу і не пов’язана зі шкільними заняттями. Це можуть бути, наприклад, різні зашифровані картинки — ребуси. Такi ребуси для дітей онлайн можна знайти на сайтi «Планета Ребусiв».

Що тут знаходиться

Цей сайт представляє безліч розвиваючих загадок з картинками для дітей різного віку: від молодших школярів до підлітків. Вони можуть бути завантажени абсолютно безкоштовно у форматi PDF, що підходить для читання з будь-яких електронних пристроїв: смартфонів, планшетів та спеціалізованих приладів для читання.

Цi безкоштовні ребуси представлені у тому числі українською мовою. Вони можуть розвинути у дитини одночасно здатність фантазувати та логічно мислити. Розгадування логічних загадок — відмінна форма сімейного дозвілля. Батьки можуть допомагати в цьому своїм дітям, пояснюючи їм, як правильно вирішити те чи інше завдання.

Розгадувати ребуси онлайн ще легше. Вони можуть бути доступні будь-якої миті — навіть коли немає доступу до інтернету. Це захоплюючий та оригінальний спосіб замінити прості мобільні ігри.

Чому ребуси будуть корисні для вашої дитини

Чим кориснi ребуси для дітей — вже давно відповіли вчителі та вчені. Діти, які вміють розгадувати логічні загадки, в цілому вирішують і звичайні шкільні завдання швидше за своїх однолітків. В ігровій формі розвивається логіка, вміння розмірковувати, находити нестандартні відповіді на звичайні питання — все це може стати в нагоді не тільки в школі, але і в подальшому дорослому житті.

Поширена форма таких загадок — це ребуси зображення: малюнок, який зображує той чи інший предмет, міститься сюди як фрагмент загаданого слова. Якщо дитина добре знає, що це за предмет, а також знає предмет, назва якого загадана — успіх гарантований.

Чи потрібно заглядати у розділ відповідей

На сайті «Планета Ребусів» публікуються збірки логічних завдань для дітей різного віку — і всі вони супроводжуються блоком відповідей, який служить для перевірки відповідей на ці загадки. Але дітям, які розгадують ребуси з відповідями, часто заглядати у цей розділ не рекомендується. Якщо виникають якісь труднощі, нехай син чи дочка краще запитають вас, як вирішується те чи інше завдання. Не повідомляйте їм лише про відповідь — розкажіть, як ви знаходили рiшення і як такі ребуси треба розгадувати.

Висновок

Ребуси — оригінальна та корисна ігрова форма навчання, навіть якщо дитина і не розуміє, що це саме форма навчання. З їхньою допомогою вона, сама того не помічаючи, може суттєво покращити свої навички у логічних міркуваннях. Це буде корисно і зараз, коли потрібно активно вчитися і дізнаватися про нове, і надалі.

Книга з ребусами буде чудовим подарунком для дитини на день народження. Але, якщо ви не хочете роздруковувати її на принтері, можете просто завантажити в смартфон і періодично вмикати як додаток. Це буде добрим способом провести час зі своїми дітьми.